Get Break - Rock Band

Biografia zespołu Get Break

Get Break. Skład 2018.10

Zespół rockowy GET BREAK rozpoczął działalność w czerwcu 1996 r. jako rockowy kwartet z bazą muzyczną w Wojskowym Ośrodku Kultury w Jarosławiu. W 1998 r. robiąc próby w STUDIO MYJNIA, zespół zarejestrował materiał autorski w postaci płyty 13 KAMIENI, a w latach 1999-2006 nagrał kilka materiałów promocyjnych w postaci nieoficjalnych płyt z muzyką jazz-rockową i alternatywną, a swoją działalność przeniósł do Miejskiego Ośrodka Kultury w Jarosławiu. W 2007 roku po kilku zmianach personalnych powrócił muzycznie i stylistycznie do rocka i hard-rocka.
Grupa nagrała płyty WENTYLATOR (2007 r.) i BAROMETR (2009 r.).
W 2011 r. zespół wydał płytę ILUMINACJE.
W 2013 roku zespół GET BREAK występuje na żywo w Sali Koncertowej Polskiego Radia Rzeszów. Z zapisu tej audycji powstaje płyta live: "Koncert w Radio Rzeszów".
Rok 2015 to premiera płyty pod tytułem LOCO MOTYWY.
W grudniu 2017 roku zespół wydaje płytę pod tytułem BORYGOH.

21 września 2018r. zespół GET BREAK występuje na żywo w studio koncertowym Polskiego Radia Rzeszów. Jest to ostatni występ z Jarkiem Płocicą na basie. Następuje zmiana w składzie i nowym basistą zostaje Norbert Purs.
W lipcu 2019 roku zespół publikuje nagranie "GET BREAK - Drugi Koncert w Radio Rzeszów", natomiast wrzesień 2019 roku przynosi nam nowy materiał w postaci płyty TERPENTYNA.


GET BREAK konsekwentnie reprezentuje własną, klasycznie - alternatywną odmianę hard-rocka, proponując na koncertach głównie materiał autorski.


Rozszerzona biografia:

Rozszerzona biografia zespołu Get Break [PDF].Skład

Get Break. Skład 2018.10


Skład:

Miro Kowalczuk - gitara, wokal
Waldemar Wiater - perkusja
Krzysztof Knap - gitara
Norbert Purs - bas


ex-break:

Jarek Płocica
Krzysztof Kurek
Marcin Kędzior
Łukasz Balicki
Jeff
Gruha
Hasze
Tymon W.
Jura
Arturo
Tomek B.
Artur żyła

Get Break Linia Czasu

GET BREAK - Skład 2018.10

Get Break na Last.fm Get Break na Facebook Get Break na MySpace Get Break na YouTube Get Break na Last.fm Get Break na Facebook Get Break na MySpace Get Break na YouTube Kup płytę "BORYGOH". Zobacz szczegóły »